Grupa MAK zapewnia klientom wszechstronną wiedzę o ryzykach związanych z ich działalnością oraz dostarcza profesjonalne doradztwo ubezpieczeniowe
Strona główna > O firmie > Grupa MAK > Spółki Grupy > Polska Korporacja Ubezpieczeń

Polska Korporacja Ubezpieczeń

Polska Korporacja Ubezpieczeń Sp. z o.o. - multiagencja obsługująca programy ubezpieczeniowe przeznaczone dla klientów salonów samochodowych.

Polska Korporacja Ubezpieczeń Sp. z o.o.  we współpracy z salonami samochodowymi i partnerami stworzyła sieć przedstawicieli na terenie całego kraju oferujących pełen wachlarz ubezpieczeń. Domeną jej działalności jest profesjonalne doradztwo w zakresie ubezpieczeń poparte blisko dwudziestoletnim doświadczeniem zespołu agentów. Specjalizuje się w szeroko pojętych ubezpieczeniach komunikacyjnych skierowanych zarówno do klienta indywidualnego jak i firm.


PKU ubezpiecza również pojazdy w zakresie rent a car, CFM, pojazdy z zakresu refinansowania, pojazdy wystawowe, a także auta  i autobusy elektryczne mające wejść na polski rynek. Ponadto oferuje ubezpieczenia majątkowe, odpowiedzialności cywilnej, wypadkowe,  chorobowe,  turystyczne, kompleksowe ubezpieczenia dla firm ubezpieczenia ochrony prawnej, ubezpieczenia od utraty wartości pojazdu.


Dynamiczny rozwój pomaga nieprzerwanie wzbogacać ofertę ubezpieczeniową dopasowaną do indywidualnych potrzeb klientów.