Grupa MAK zapewnia klientom wszechstronną wiedzę o ryzykach związanych z ich działalnością oraz dostarcza profesjonalne doradztwo ubezpieczeniowe

Superpolisa

O Superpolisie

Superpolisa to platforma internetowa oraz sieć placówek pozwalających na porównywanie oraz sprzedaż produktów ubezpieczeniowych klientom detalicznym. Sprzedaż wspomagana jest przez Call Center, które pełni rolę informacyjną, wsparcia dla klientów internetowych oraz bezpośredniej sprzedaży. W Punktach Obsługi Klienta klienci obsługiwani są przez konsultantów doradzających w wyborze optymalnego produktu ubezpieczeniowego w najlepszej możliwej cenie. Klienci Superpolisy mogą wybierać najkorzystniejszą ofertę pod względem ceny oraz zakresu ubezpieczenia pośród kilkudziesięciu produktów oferowanych przez kilkanaście towarzystw ubezpieczeniowych.

 

Superpolisa to synonim profesjonalizmu, oszczędności czasu i bezpieczeństwa przy oferowaniu produktów ubezpieczeniowych. Bazuje na długotrwałych kontaktach z klientem. Nieustannie dąży do podnoszenia jakości i konkurencyjności produktów. Jest powszechnie dostępna dzięki wielości kanałów sprzedażowych (POK, www, Call Center), jak też najnowocześniejszym rozwiązaniom IT umożliwiającym rzetelną oraz szybką kwotację i zakup ubezpieczenia. Strukturalnie powiązana jest z Agencją Konsultant.

 

Głównym celem pracowników Superpolisy jest zapewnienie klientom szerokiego wyboru produktów ubezpieczeniowych oraz bezpieczeństwa i komfortu przy ich zakupie.

 

Infolinia: 801 000 000
mail:kontakt@superpolisa.pl